Drużyny hufca

1 Jarosławska Drużyna Harcerzy „Pościg” im. Jana III Sobieskiego druzyna_lesna_plakietka

drużynowy: pwd. Sebastian Lichota HO

kontakt: slichota[malpka]wp.pl

opiekun: o. hm. Teodor Bielecki HR

Drużyna działa od 1993 roku. Obecnie jej siedziba mieści się w klasztorze ojców dominikanów w Jarosławiu. Funkcję drużynowego pełni ćw. Sebastian Lichota. Aktualnie druzyna posiada kategorie leśną.

1 Przeworska Drużyna Harcerzy „BOREK” im. św. Franciszka z Asyżu druzyna_lesna_plakietka

drużynowy: hm. Łukasz Mróz HR

kontakt: lukasz.mroz[malpka]zhr.pl

Drużyna działa od września 1999 roku przy parafii św. Barbary u OO. Bernardynów w Przeworsku. Liczy obecnie 24 osoby. Harcerze pochodzą z dwóch środowisk: Przeworska i Gaci. Harcerze są w wieku 12-17 lat. Drużyna we wrześniu tego roku rozpoczęła swój 14 rok działalności. Jesteśmy drużyną sztandarową w hufcu. Posiadamy kategorię leśną.

4 Rozborska Drużyna Harcerzy „KARACENA” im. 10 Pułku Strzelców Konnych orla

drużynowy: phm. Leszek Mac HR

kontakt: leszek.mac[malpka]zhr.pl

Początki 4 Rozborskiej Drużyny Harcerzy „Karacena” sięgają 2008r. Drużyna zaczęła się formować początkiem wakacji 2008r. Pierwsza zbiórka odbyła się końcem czerwca. Zbiórki odbywały się regularnie. Drużynę prowadził phm Leszek Mac HR a w 2014 roku drużynowym został pwd.Adam Mac HO. Drużyna pierwotnie miała mieć nazwę „Zbroja” a jej patronem Jan III Sobieski.

1 Jarosławska Gromada Zuchów „Strażnicy Wygasłych Korytarzy”

drużynowy: pwd. Sylwester Krawiec HO

kontakt: sylwester.krawiec.97[malpka]gmail.com

opiekun: phm. Krzysztof Pawluk HR